Menu

Title

Subtitle

השלב הבא בארגון שלך - חנות וירטואלית

השלב הבא בארגון שלך - חנות וירטואלית

 

חנויות דיגיטליות שינו את כדור הארץ

 

לא משנה איך אנחנו מסתכלים על זה, חנויות מקוונות הן העתיד של עולם המסחר במט"ח. המידע מראה כי ברוב האנכיות הארגוניות השתנו מניות שוק משמעותיות מחנויות בפועל למסחר מקוון. אפשר היה להכיר בשינוי הביטוי המאכזב של קניונים וקניונים רק אחד יכול היה להתחיל לראות את האזור החיובי בממדים והישגיהם של טיטאנים מסחר אלקטרוני כמו אמזון באינטרנט או קרייגסליסט ואיביי. למשל, השוק המקוון של אמזון בימינו הוא בין הארגונים החשובים ביותר והמוח המסוים שלו, ג'ף בזוס, הוא האדון העשיר ביותר בעולם. בזוס רכש את הכסף המדומה שלו בגלל המידע שחווה את האחרונה והקים חנות ספרים וירטואלית בשנות התשעים, זמן רב לפני שהאינטרנט היה למעשה ביטוי פופולרי וכולם נהנו מגאדג'ט צנוע בידיהם שאיפשר שהוא ירכוש משהו שהוא זקוק לו בלחיצת כפתור. למרות זאת, סביר שמי שפותח חנות מקוונת היום לא יתפתח למיליארדר מרובה כתוצאה מכך, אך הוא מסוגל להגביר משמעותית את שיחות מכירת המוצרים של החברה שלו, לפתח קשרי לקוחות מתקדמים ולשפר כיסוי ופוטנציאל של שם המותג שלו.

 

מדוע לפתוח חנות וירטואלית?

 

למרות שזה אכן השלב הבא בכל ארגון, הרבה לפני שמתקרבים לשלב הבא, באמת כדאי לדעת את המניעים והמניעים שיש לו, כדי להשיג מוכנים ככל האפשר להשקת חנות וירטואלית בצורה הטובה ביותר. במקרה כזה, מדוע לפתוח חנות וירטואלית? ראשית, היתרון הסטנדרטי והברור של נוכחות ברשת ברחבי המראה השכונתי לגבי השכונה או אולי בקניון עשוי להיות החשיפה לרוכשים רבים. כל מי שמקליד ביטוי חיפוש המחובר לארגון שלך יוכל להשיג אותך וגם לרכוש ממך כחלופה ממתחרים. שנית, חנות קמעונאית מקוונת מאפשרת לצרכן להכיר טוב יותר את הפריטים שהחברה הספציפית שלך מציעה וכתוצאה מכך מאפשר לאדם להשיג סחורות שאולי לא היה מודע למצוא את עצמך בחנות. היכולת, באמצעות אלגוריתמים המעריכים סגנונות רכישה, לספק לכל קונה את הפריט הבא על פי צרכיו ודרישותיו, יכולה להגדיל משמעותית את היקף המכירות של הארגון שלך. שלישית, ואולי מעל לכל, קמעונאי וירטואלי מאפשר לכל אדם, מכל מקום לרכוש מוצרים מהארגון שלך באופן מיידי לנכס שלהם. לדוגמא, חנות מראשון לציון המציעה טווחי מחירים פורצי שוק באזורה, יכולה להשיג בסיס לקוחות רחב ונאמן מאזורים רחוקים כמו קריית שמונה או דרינק שבע, פחות הלקוחות שחווים ללכת לחנות באזור מרכז הארץ ועל חשבון חברות יקרות יותר בדרום או בצפון. הערך, אם כן, של הקמת קמעונאי וירטואלי, יכול להיות מאסיבי עבור הרבה ארגונים שמנסים לזנק לדבר הבא ולהמיר מבעלי עסקים מקומיים לארגונים ברמה ארצית או אולי גלובלית.

 

מה חיוני בחנויות מקוונות?

 

ברגע זה, ברגע שהמניעים לפתיחת חנות וירטואלית הם ברורים וחד משמעיים, השאילתה עולה כיצד לגרום לזה לקרות נכון? לא לכל הארגון יש מומחי מערכת, השגת אנליסטים לסגנונות, מפתחי אתרים מקוונים, פתרון בעיות תמיכה טכנית והגשת שותפות לקוחות. רבים מאלה הם קריטיים לשמירה על חנות קמעונאית וירטואלית מבצעת ויעילה ובלי שהחנות הקמעונאית הווירטואלית שלך יכולה להפוך מקפיצה להתקדמות, לאנדרטה ברשת של רקורד רע. מסיבה זו, לפני פתיחת אתר אינטרנט לבד באמצעות שירותים ללא תשלום או ממהר לבדוק את התקציב ולהקדיש טונות של כסף לעסקי החגיגה השלישית שתתרגל זאת עבורכם באופן אישי, עליכם לבדוק מה הספק. מסוגל לספק לך את הצרכים הנכונים. ראשית, נושא הגבול עבור כל חנות דיגיטלית הוא קטלוג דיגיטלי ועדכני של המוצרים שלך בשוק. אם אין לך קטלוג מסוג זה, או שאינך מעודכן אותו בכל עסקה, עליך לוודא כי לארגון החיצוני יש את היכולת לספק אותו עבורך. כמו כן, היבט חיוני נוסף בניהול חנות דיגיטלית הוא קיומו של שירות שליחויות או בחינה זהירה של אפשרויות השליחויות הקיימות, בנוסף לרלוונטיות שלהן בעלות המוצר, הכוח להציע ערך אגרסיבי וזמן שירות משלוחים אשר משפיע כמובן על המוצר. או שירות באיכות טובה ומציעים איכות גבוהה ביותר.

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.