Menu

מדריך העזרה הכולל לסחר אלקטרוני

מדריך העזרה הכולל לסחר אלקטרוני

 

סחר באינטרנט - איך הכל התחיל?

 

רובנו מקבלים פריטים ברשת בימינו. בין אם מדובר בתלבושות, סחורות חשמל, כלי בית או עובר להפגנות והופעות. אבל לא הרבה זמן לאחור, הרעיון של הצבת מידע על היסטוריית אשראי לרשת היה נשמע מפוקפק ומסוכן עבור רבים מאיתנו, בנוסף הוא הצליח. הסיכון בגניבת פרטי ניקוד אשראי או פריצה לחשבון בכל אתר סחר ממוחשב היה מצוין והרעיון שאולי נקבל סחורה מבלי לצפות בהם פיזית נראה כמחלה נהדרת להונאה ושוד. השינוי הגדול נבע בזכות שני אלמנטים שהתחילו להיות אימפריות גדולות של עסקים דיגיטליים - אמזון און ליין ופייפאל.

 

אמזון. com, שהושק על ידי ג'ף בזוס וייצר אותו לאדם המשגשג ביותר בעולם לאורך השנים, התחיל להיות חנות ספרים דיגיטלית. הרעיון היה קל, קטלוג דיגיטלי אלקטרוני של מבחר ספרים ממגוון סוחרים ברחבי העולם ומשלוח ומשלוח בבית הלקוח. עם הזמן אמזון אונליין הרחיבה את אזורי ההכנסות שלה כדי לשלב יותר מוצרים כמו דיסקים, מכשירים אלקטרוניים ובגדים אבל זה בהחלט לא מה שהפך את אמזון ברשת לעסקים שהיא בימינו. היתרון של אמזון ביחס לארגונים המתחרים משנות ה -90 'וראשית שנות האלפיים היה המחירים הזולים שהציגה. על ידי שיווק ופרסום של פריטים המבולבלים במשך מספר שבועות, אמזון הפכה למצב לרכוש דריסת רגל במקומות שווקים רבים ואז לייצר רווחים על ידי העלאת טווחי מחירים. כתוצאה מכך, השוק המקוון של אמזון משך אליו כמה רוכשים בגלל העלויות המשתלמות ועדיין השאיר את כולן איתו באמצעות חוויית קניות ללא טרחה. מגוון נוסף מהמצב היה הפיתרון שהועמד לרשות PayPal מסחר דיגיטלי. פייפאל הבינה כי עסקים ממוחשבים לא יוכלו להשתפר ללא הגנת רשת עולמית לרוכשים. שוד הפרטים היה נהדר ופייפאל נכנסה לתווך וייצרה לעצמה מכשיר בטוח ומאובטח לתשלום מקוון ללא לקוח שיצטרך למסור את פרטי דירוג האשראי שלו לספקי שירות מקוונים מפוקפקים.

 

עיירה בינלאומית המשתמשת בשוק דיגיטלי

 

בימינו, עסקים דיגיטליים התפתחו לחשיפה ניכרת של המסחר הבינלאומי, כמו גם בתחום האנכי העסקי השולט ביותר בתחום. כולנו רגילים להשיג סחורה באמצעות חנות דיגיטלית למעשה קשה להניח שאנחנו הולכים לחזור למומחיות הקניות בחנויות הגופניות. ההזדמנות להשיג אוסף גדול של סחורות מחנויות ברחבי העולם, להשוות עלויות ולקבל את המציאה הטובה ביותר נעשית הכי קלה באמצעות סחר אלקטרוני. בנוסף, היכולת לרכוש סחורה מבלי להשאיר מאחור את ביתך, ישירות מהטלפון או המחשב הנייד או מסך המחשב ולרכוש אנשים אלה עד לפתח הבית, עוזרת לחסוך לאדם הרבה זמן וכסף חסר טעם. עם זאת לא פשוט הצרכן מרוויח מסחר דיגיטלי. גם חברות שהשיקו חנות אלקטרונית יכולות להיעזר בה בכל הנוגע להכנסה באמצעות חשיפה לאנשים רבים שעד לאחרונה הם עשויים שלא להגיע אליהם. הרעיון שלקוח בסין או באיטליה אמור להיות מסוגל להשקיע במוצר מבעל עסק קטן ישראלי פשוט בגלל העלות התחרותית שלו, האיכות הטובה או התרופה המיוחדת שהוא כולל, הופכת את אנשי העסקים לסוכני מכירות גלובליים וגם את האפשרויות התרחבות הארגון גדלה מאי פעם.

 

איך היית מצטרף לחגיגה?

 

כיזם, המחשבה על פתיחת חנות מקוונת יכולה להראות מכריעה. זה יכול להיות תחום מאתגר, הקורא למודעות לפיתוח אתרים, קידוד ושיווק רשתות והרבה מעדיפים להישאר בתחום הנוחות בארגון שלך שיש להם הבנה לגביו. אולם כיום זו באמת שיטה פשוטה יותר מבעבר. הרבה חברות מספקות אסטרטגיות של הקמה ותחזוקה של חנות אלקטרונית בפונקציות שונות על פי בקשת הקונה. לצד בניית האתר ותחזוקתו, ישנם עסקים המספקים גם שירותי כרייה ובדיקת פרטים מתוחכמים אצל קמעונאי האינטרנט, המאפשר למנהל עסקי זה לשאוב מידע חדש לסחורה שהוא מוכר ולדרישות השונות של רוכשיו. כל שנותר הוא לאתר את התאגיד הנותן את העלות האפקטיבית ביותר ולבדוק את אמינותו ומקצועיותו על ידי הערכת חנויות קודמות שהוא מציע לבנות ולצאת לדרך.

Go Back

Comment